Testimonials


Patrika jsme si vybrali k nafocení naší svatby. Už od předsvatebního focení jsme byli nadšení. V den svatby proběhlo vše na jedničku. Svou dobrou náladou a zápalem dokázal k focení strhnout úplně všechny hosty. Výsledkem celého dne nejsou jen nějaká svatební fotografická klišé, ale originální fotky, ze kterých jde cítit, že to jsme opravdu my. Díky Patrikovi máme nádherné vzpomínky na jeden z nejhezčích dnů našeho života. Určitě se k němu budeme v budoucnu znovu vracet a moc rádi ho budeme dál doporučovat ☺
Alena Matoušková
S Patrikem Uhlířem už, jako Komora daňových poradců ČR, spolupracujeme dlouhodobě. Proč? Je to profesionál každým coulem a výsledek jeho práce je vždy nad naše očekávání! Dodání fotografií je vždy perfektní a to i v těch nejnemožnějších termínech. Zrovna poslední akce končila před půlnocí a po druhé hodině jsme již měli fotky k dispozici. Díky za vaši práci a profesionalitu. Můžeme jedině doporučit!
Kateřina Foretová

Super spolupráce. Můžete se podívat na naší firmu PromoPeople, kde najdete jeho originální fotky. Díky tomu, že je to i profesionální kameraman, ví přesně co chce. A dokáže si celé focení zrežírovat. Moc vám to pomůže. Doporučujeme!

Jakub Stejskal
S Patrikem je naprostá radost spolupracovat 🙂 Fotil nám svatbu. Během předsvatebního focení jsme se hezky sehráli a focení na svatbě už šlo jako po másle 🙂 Patrik udělá pro skvělou fotku skoro cokoli 🙂 Jeho fotky jsou originální a opravdu úžasné. Je to opravdu profesionál. Jsme nadšení! Všichni jsou nadšení! 100% doporučujeme a těšíme se na další spolupráci! 🙂
Michaela Pokorná
Patrik nám fotil koncert Mekyho Žbirky v Brně a celá produkce je z fotek nadšená. Perfektní hra se světlem. Navíc jako profesionál přišel včas, přesně pochopil co se po něm chce, fotky dodal dle domluvy a pohyb v hale bezproblémový, diváci ani nepostřehli, že by někdo fotil.
Pavlína Salaba
Patrik nám fotil svatbu, objednali jsme si ho už po předchozím focení v ateliéru. Musím říct, že Patrik je opravdu profesionál co ví, co dělá. Kvůli dobré fotce je schopen prolízat keře, nebo lehnout si na špinavou zem. Umí vystihnout správný čas na vyfocení momentky a pobíhá okolo a ani o něm nevíte 😀 Focení s Patrikem mě vždy velice baví, protože je to zábavný člověk, co umí u focení navodit dobrou atmosféru, což udělá hodně – nervozita hnedka upadne. Umí si focení i lidi dobře zorganizovat, hraje si se světly a efekty. Dokonce i lidé ze svatby na Patrika vzpomínají a řílkají jakej to byl super zážitek a zábava (celé foceni). Nemohla jsem si na své svatbě přát lepšího fotografa! Velice doporučuji!!!
Natálie Bartečková
S panem Uhlířem spolupracujeme na fotografiích pro nový firemní web. Nejdelší úsek focení členů našeho týmu zabral více než 7 hodin v kuse. Již od příprav a domlouvání se na focení působil pan Uhlíř jako profesionál, který ví, jak docílit našich požadavků. Výsledné fotografie jsou nad naše očekávání. Celé focení probíhalo profesionálně, přitom uvolněně, po celou dobu nás pan Uhlíř bavil a oživoval atmosféru. Děkujeme za fotografie a jako fotografa pro firmy Patrika Uhlíře jednoznačně doporučujeme.
Fiala Tejkal
Myslím, že výsledek mluví za vše. A v tomto případě je výsledkem práce, která přináší lidem radost, kterou si mohou i po letech připomenout při prohlížení fotografií, nebo videí. Pokud tedy někdo hledá profesionální přístup třeba i pro zadokumentování svtaby apod.. Mohu vám toto studio tedy vřele doporučit.
Robert Čeléni
100% spokojenost. Pokud hledáte fotografa s profesionálním, ale i lidských přístupem, jste u Patrika na správné adrese! Veškerá komunikace na jedničku a to jak při předběžné schůzce, tak i při samotném focení. Vybrali jsme si Patrika na focení celého dne naší svatby, kdy je stres a nervozita na místě, ale díky jeho přátelskému a pozitivnímu přístupu, který přenášel i na ostatní, se všechny obavy rozplynuly. Byl nápaditý při výběru lokací, avšak i pohotový při změně počasí, která nám focení trošku ztížila. Po první zkušenosti s Patrikem se těšíme už na další spolupráci.😊
Alena Vitíková
Velmi doporučuji. Děkuji panu Uhlířovi za krásné Fotky nefotogenického člověka. Intenzivně se mi věnoval, pracoval profesionálně a upravené fotografie jsem dostal velmi rychle. Děkuji!
Jan Néma
Pan Uhlíř je opravdový profesionál. Atmosféra u focení byla uvolněná a plná optimismu. Děkuji za skvělé fotografie a těším se na další spolupráci.
Igor Hajduch
A mnoho dalších referencí naleznete na mé Facebook stránce.
Patrik Uhlíř