Ateliér


Kromě práce v terénu nabízím klientům také profesionální a příjemné zázemí ve svém soukromém ateliéru nedaleko centra Brna. V ateliéru fotografuji i natáčím produktová a prezentační videa.


Vybavení ateliéru a služby

  • profesionální osvětlení a závěsný systém firmy Fomei
  • klimatizace, což je obrovská výhoda při focení v horkých letních dnech
  • spolupracuji s profesionální vizážistkou, která Vás nalíčí a učeše za 500 Kč
  • připravím Vám výtečné espresso

Jak se ke mně dostanete

 

PATRIK UHLÍŘ Foto & Video Studio
Brněnské výstaviště BVV
Kongresové centrum
Výstaviště 1
603 00 Brno

Pohodlně zaparkujete přímo před budovou Kongresového centra. Zastávka MHD je v těsné blízkosti. V případě potřeby fotografování většího množství produktů, nebo objemnějších předmětů, je možnost zajet automobilem přímo do vnitřních prostor budovy a pohodlně složit produkty na transportní vozík.


S panem Uhlířem spolupracujeme na fotografiích pro nový firemní web. Nejdelší úsek focení členů našeho týmu zabral více než 7 hodin v kuse. Již od příprav a domlouvání se na focení působil pan Uhlíř jako profesionál, který ví, jak docílit našich požadavků. Výsledné fotografie jsou nad naše očekávání. Celé focení probíhalo profesionálně, přitom uvolněně, po celou dobu nás pan Uhlíř bavil a oživoval atmosféru. Děkujeme za fotografie a jako fotografa pro firmy Patrika Uhlíře jednoznačně doporučujeme.
Fiala, Tejkal a partneři, advokátní kancelář
Měli jsme tu čest, že nám Patrik fotil náš velký svatební den. Už při prvním setkání v jeho ateliéru, kdy jsme se domlouvali na podrobnostech jsem měla z jeho milého chování dobrý pocit. A na svatbě se tento dobrý pocit ještě tisíckrát znásobil. Patrik byl celý den usměvavý, pohotový, fotil co se dalo, pobízel sám k focení, vše sám vymyslel a my jen pózovali. Několik svatebních hostů ho v průběhu svatby a po svatbě chválilo a ptali se mě na kontakt. Moc příjemný, komunikativní a vtipný. Jsme moc šťastní, že jsme si vybrali právě Patrika. Je to profesionál každým coulem 🙂
Sabina Čuprová
Pokud se rozhodujete zachytit pro sebe, své blízké nebo obchodní partnery emoci daného okamžiku, doporučuji oslovit pana fotografa Patrika Uhlíře. Charismatický profesionál, který jde do hloubky. Děkuji za spolupráci.
Marek Matej